ייעוץ עסקי

השיטה שלי להצלחה

"את הפרפר שנותן פליק עם הכנפיים שלו לאנרגיה שמתחילה לזוז. אין הסבר אחר לזה שכבר אחרי פגישה אחת איתך סגרתי עוד שני ריטיינרים" 
מ.נ., לקוחה וחובבת פרפרים, יוני 2020

היי, אני מירב כהן מור ואני יועצת עסקית ומייצרת הצלחה.
אני לא מאמינה בפתרונות גנריים, ומאוד לא אוהבת שכולם עושים אותו דבר. אני כן מאמינה שיש הרבה דרכים שונות להגיע להצלחה וכל בעלת עסק יכולה למצוא את הדרך שנכונה ומתאימה לה, לעסק, למוצרים וללקוחות שלה.

לכן בשלב ראשון אני שואלת המון שאלות ורוצה להכיר את העסק וגם אותך בצורה יסודית – יתרונות, חסרונות, חוזקות, חולשות, רעיונות, מטרות, רצונות. חשוב לי לדעת הכל כדי לייצר תהליך ופתרון שמתאים לך בדיוק. אם כבר יש ניסיון עסקי ארצה גם לראות נתונים, לבדוק מה היה עד עכשיו ולנתח את המספרים. בסופו של השלב הזה נגדיר יחד מטרות ויעדים.

בשלב שני אנחנו מתחילות לבחון דרכים להגיע אל המטרות שהוגדרו. אני אציע כיוונים אפשריים, נחשוב עליהם יחד ואת, בעזרתי, תבחרי כיוון. בסופו של דבר העסק הוא שלך ולכן תמיד הבחירה הסופית היא שלך. אני רק מציעה, ממליצה ונותנת לך את כל המידע והכלים כדי לקבל החלטה.
אחרי שתתקבל החלטה על כיוון נפרוט אותו לשלבים ולמשימות ונתכנן תכלס מה צריך לעשות מחר בבוקר ואיך להפוך את החלום למציאות. נעסוק באסטרטגיה, שיווק, תפעול, כספים, ניהול זמן ועוד.

במידת הצורך והרצון אני גם אלווה אותך ביישום בפועל, אחבר אותך לבעלי המקצוע הנכונים, אחזק כשדברים מתקדמים בכיוון הנכון, אבעט לך בתחת כשצריך, ואוודא שהכל קורה בהתאם לתכנית.

תהליכי ייעוץ וליווי

יעוץ עסקי - מחלום לעסק

מרעיון לביצוע

מתאים אם את בתחילת הדרך להצלחה

את מגיעה אליי עם רעיון ראשוני או עסק בחיתולים. יחד אנחנו יוצקות לתוכו תוכן, מאפיינות את הפעילות, מרכיבות סל מוצרים/ שירותים, קובעות מחירים, מתכננות את השיווק, התפעול והכספים. מבינות איפה צריך להתחיל, מה יכנס, כמה יצא, כמה תרוויחי ומה את צריכה לעשות כדי לייצר עסק פעיל ומצליח. אני נשארת לצידך ביציאה לדרך ומוודאת שהכל עובד בהתאם לתכנית ומוביל אותך להצלחה.

מקסימום את - בית לנשים עצמאיות

מקפצה להצלחה

מתאים לעסקים פעילים שרוצים להתקדם לשלב הבא

את מגיעה אליי עם ניסיון, ידע ורצון להקפיץ את העסק קדימה ולהפוך לסיפור הצלחה.
יחד אנחנו בוחנות את הדרך שעשית עד כה, מזהות חוזקות וחולשות, איומים והזדמנויות, מגדירות מטרות ומייצרות דרך שתגשים אותן – ממקדות אסטרטגיה עסקית, בוחנות קהלי יעד, מחדדות את סל המוצרים והשירותים, מדייקות מחירים, מחדשות אסטרטגיה שיווקית, מייעלות תפעול, מגדילות הכנסות ורווחים ומייצרות סיפור הצלחה

רוצה להצליח?

השאירי פרטים ונתחיל לעבוד

X