מייצרת הצלחה

היי,
אני מירב כהן מור, יועצת עסקית ומייצרת הצלחה. 

הנה חמישה דברים שכדאי שתדעו עליי:

 1. אני ממש אוהבת ללמוד. יש לי שלושה תארים – תואר ראשון בממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה, תואר שני במנהל עסקים, תואר שני במשפטים. למדתי גם הקמת וניהול עסקי מזון, בישול וקונדיטוריה. כמעט כל יום אני לומדת משהו חדש. זו אחת הסיבות שבחרתי בייעוץ עסקי כמקצוע – ההזדמנות ללמוד תחומים חדשים כל הזמן.

   

 2. אני מנהלת שתי קהילות נשים אבל לא מגדירה את עצמי פמיניסטית. אני חושבת שנשים וגברים הם פשוט לא אותו דבר – אנחנו חושבות אחרת, מתנהלות אחרת, מתבטאות אחרת, מקורות המוטיבציה שונים, ההנעה לפעולה שונה. לצערנו, ובגלל פערים היסטוריים, העולם מותאם יותר לגברים. זה לא חייב להיות ככה. לכן פיתחתי שיטה שמאפשרת גם לעסקים בבעלות נשית או שפונים לקהלי יעד נשיים למקסם את הפוטנציאל שלהם. אני בוחנת ומתייחסת לאישי במקביל לעסקי, נותנת מקום לנשים שמאחורי המספרים. הגישה המשולבת מצליחה למקסם את כל האפשרויות והיכולות כדי לייצר הצלחה.

   

 3. אני לא מאמינה בפתרונות גנריים. אני מאמינה שיש הרבה דרכים להגיע להצלחה, אין שיטה אחת שנכונה לכולם ואין שום דבר שחייבים לעשות. כל אחת יכולה וצריכה למצוא את הדרך שמתאימה לה, לעסק, למוצרים וללקוחות שלה.

   

 4. אני אמא ואני מתה על זה. המשפחה שלי תמיד תבוא לפני העבודה. האיזון בין אמהות, זוגיות ומשפחה לניהול עסק מצליח ומתפתח הוא אחד האתגרים המרכזיים שאני מתמודדת איתם. אני מאמינה שהמשפחה והבית באים לפני הכל אבל לא צריכים לתקוע שום דבר. הסוד הוא גמישות, יעילות והתפתחות מתמדת.

   

 5. חשוב לי שיהיה כיף. גם תוך כדי עבודה, גם כשמגיעות לתוצרים, גם בחיים בכלל. אני מאמינה שאפשר להצליח וליהנות תוך כדי. ואני מיישמת את זה על עצמי כל יום.

הקמתי את בית מקסימום את כדי לשלב את כל אלו יחד ולייצר צמיחה עסקית מהמקום הכי נכון – תוך כדי למידה, מציאת ייחוד ובידול, איזון בין האישי לעסקי ובלי לוותר על הכיף.

מזמינה אתכן להצטרף אלינו ולמקסם.

לעבוד. להתפתח. ללמוד. לייצר הזדמנויות. לייצר הצלחות. להגשים. ליהנות. בואי למקסם. 

X